Poklad ukrytý
mezi nohama

Proč a jak si hýčkat
své pánevní dno

Pro nás ženy je tělo a vztah sama k sobě
alfou a omegou, abychom mohly zažívat radost, zdraví a potěšení. Proto intimní jóga.

7denní online kurz intimní jógy pro ženy,
cvičení pro zdravé a živé pánevní dno.
Celý možné vytisknout

Adéla Obermajerová

Baví mě prozkoumávat a nalézat prostor uvnitř sebe, kde se mohu cítit dobře. Zdá se, že díky tomu zažívám ve svém těle i životě častěji přirozenou radost a potěšení.
Ne ani tak jako emoce, ale jako klidné napojení sama na sebe.

Více o Adél

Na co se v kurzu můžeš těšit?
5 částí v každé kapitole

Intimní jóga

Cvičení pro uvolnění a aktivaci sexuální (plodné, tvořivé, životadárné) síly pánevního dna. Citlivě provede anatomií ženské duše i pokladu ukrytého mezi nohama. Blahodárné pro celou hormonální osu, podporuje plodnost, zdravý menstruační cyklus, celkové zdraví vagíny. Zklidňuje nervový systém. Léči a předchází inkontinenci. Ať je ti 18 nebo 80, dodává energii a šťávu do každého dne.

Afirmace pro zdravý vztah sama k sobě

Naučíš se jemně a zábavně pracovat se svým podvědomím tak, aby v životě pracovalo pro tebe, a ne proti tobě. Žádné prázdné formulky ani teror jménem pozitivní myšlení, ale pochopení toho, jak funguje prožitková paměť. Vysvětlím polopaticky, jak to udělat, aby to nebylo jen jedním uchem tam, druhým ven. Pečlivě vybrané afirmace oslovují ten úplný základ šťastné existence, kterým je přijímání sebe sama. Jen to není tak snadné udělat, jako říct. A proto tu je tato část.

Inspirace ke cvičení daného dne

Slouží k pohýčkání ženské duše. Pomedituj si nad tématem, které se váže ke cvičení, i ve chvilkách v průběhu dne. Třeba na cestě do práce, na rande nebo pro děti do školky. Jindy v této části najdeš praktický tip anebo obměnu cvičení. Pomůže ti "zůstat napojená" i v hektickém dni a maximalizuje užitek cvičení.

Deník

Pár řádek, a jaké udělají divy! Deník je terapeutický nástroj pro integraci prožitků daného dne. Otázky ti svou formulací pomohou den uzavřít a nechat působit. Ideální je psát těsně před usnutím, aby v průběhu noci tvé podvědomí mohlo nové myšlenky zpracovat a nabídnout řešení. V nabídce je i varianta pro nepsavce 🙂

Tuhle část neprozradím 🙂

"Ty nejkrásnější věci na světě bývají jednoduché a úplně zdarma," říká Paolo Coelho. Tato část se mezi ně řadí. Odpočine si u ní srdce i duch a jde tak lehce, až ji paradoxně často odsouváme na svatého dyndy. Postarám se, aby tomu tak nebylo.

Úvodní kapitola?
Zdarma k seznámení ♥

28 stran, které tě zavedou do těla

V čem ti intimní jóga pomůže?

 • Účinně ulevuje od úzkosti a strachu.
 • Přináší klid, pohodu a pocit bezpečí.
 • Ozdravuje imuno-endokrinní systém (hormonální soustava) a orgány malé pánve
  Pro celkové zdraví dělohy, vagíny i močových cest.
 • Harmonizuje menstruační cyklus.
 • Předchází a léčí inkontinenci.
 • Ulevuje bederní páteři.
 • Podporuje plodnost a vitalitu.
 • Rozšiřuje a prohlubuje ženský orgasmický potenciál a radost ze života.
 • Učí nás naslouchat tělu a intuici, a tak se lépe v životě rozhodujeme.
 • Učí nás rozvádět vlastní životní energii po těle a stát ve svém středu.
 • Pracuje se sebepřijetím a celkově nás spojuje s naším ženstvím.

Často kladené dotazy

V jakém formátu kurz přijde? Kdy začíná?

Ucelená elektronická kniha o 151 stranách (A4) ve formátu PDF. Doporučuji si kurz vytisknout a svázat (plus zvlášť nechat svázat dodané bonusy). Kurz obsahuje také volné listy pro deníkovou část. Začátek kurzu si tak můžeš v klidu naplánovat tak, jak se ti hodí.

Kolik času si mám na cvičení vyhradit?

15--60 minut každý den, podle chuti a možností. Ideální je hodina. Základní kurz je 7 po sobě následujících dní, doporučené opakování je 3 x 7 dní. V jednom dni ale není nutné zvládnout všech 5 částí - viz další častá otázka. Jednu kapitolu si můžeš rozložit do dvou i více dní. Jen aby ti kurz mohl přinést hlubší změnu, důležitá je kontinuita. Každý den se něčemu pověnovat. A kdyby se to náhodou nepovedlo, vždy můžeš začít znovu 😉 Kurz máš už napořád..

Co když na kapitolu daného dne potřebuji více času?

To je úplně v pořádku. Jednoduše si danou kapitolu "protáhneš" do více dní. Například jeden den se se cvičením seznámíš, druhý den opakuješ. Důležitá je kontinuita dní.

Mám zdravotní téma a chci se nejprve poradit o vhodnosti.

Velice ráda poradím. Prosím, popiš krátce svůj dotaz a pošli přes kontaktní formulář nebo na info@adelaobermajerova.cz.

Nemám / mám zkušenost s podobným cvičením. Je kurz i pro mě?

Naprosto určitě. Kurz svým obsahem (5 částí v rámci jedné kapitoly) vytváří jedinečný celek. Využijí ho jak úplné začátečnice, tak pokročilé. S každým dalším opakováním se pak zkušenost prohlubuje.

Můžu kurz absolvovat i ve skupině?

Ano. Několikrát ročně plánujeme i společné absolvování kurzu na dálku. O datu začátku prvního společného běhu se včas dozvíš e-mailem. Určitě ale i při individuálním absolvování je možné s ostatními ženami sdílet online (více info níže - Bonusy ke kurzu). Na online kurz také navazuje 13dílný živý kurz v Praze - Intimní prostor ženy.

Cena kurzu je 1590 Kč

 • Při stanovování ceny jsem se vztahovala k dlouhodobému užitku, který 7denní kurz přináší, ne k obvyklým cenám tištěných knih. Aby výměna energie byla férová, ne podhodnocená.
 • Vycházím z 8 let vlastní zkušenosti a zkušenosti žen, které od roku 2012 prošly a procházejí mými živými kurzy. Mnohé se mnou pokračují po několik let.
 • Znám jejich příběhy uzdravení, lásky a tvořivosti, které sdílejí při svíčce na našich živých setkáních.

Jsi-li otevřená a ochotná vytěžit maximum ze všech 5 částí každé kapitoly, bude pro tebe kurz pracovat celý život. S každým dalším opakováním přinese něco hlubšího, šťavnatějšího. Užiješ si jej více.

...a stále za tu jednu cenu...

 • Bude ti nástrojem přeměny svých vnitřních přesvědčení (tělo je propojené s myslí a emocemi).
 • Naučíš se uvolňovat a ovládat skryté svaly.
 • Doslova více vklouzneš do svého těla, a tak mu dáš nevyčerpatelný zdroj energie pro svoje uzdravení, radosti, láskyplné vztahy a nalezení životní vize a snů.

Jedině šťastná žena je šťastnou partnerkou svého muže.

Jedině šťastná žena může být šťastnou maminkou pro své děti: ať už vlastní biologické, adoptivní anebo "spirituální", tedy tvořivost, práci a projekty.

Kdyby každý na této planetě učinil sám sebe šťastným, kolik by zde bylo nešťastných lidí? 🙂

Slova ocenění

„Teď už vím, proč mi bylo po celý týdne tak dobře – byla jsem „vyladěná“ na sebe. Každodenním propojením se s tělem a jóni jsem se dostávala k sobě – do prožívání v těle. Poslouchala jsem pocity, které mi mé ženství sdělovalo. Uvědomila jsem si každodenním opečováním se, jak málo času jsem před tím své ženě v sobě věnovala. Těšila jsem se „na svůj čas“ jako na rituál. Jako bych v tu chvíli byla spojená s tím, co tu bylo vždy, v dětství, plný prožitek. Při cvičení jsem následovala jemné laskavé Adélčino vedení vepsané do slov, jako by tam byla se mnou a jemně mě podporovala. Dovolila jsem si prožívat vše, co tam bylo skryté, zasunuté, to hezké i to méně hezké. Vše tvořilo mé uvědomování si sebe sama. Kurzem jsem prošla po 7 po sobě jdoucích dnů. Cítím, že si jej však budu opakovat, i doporučeně 3x7 dní. S vděčností za takovou ženskou podporu vřele doporučuji dalším ženám."

Lucie Kubíčkoválektorka na volné noze

7denní kurz v číslech

0
Stran A4 v ucelené elektronické knize
0
Žen na jedné vlně v e-mailové rodině
0
Bonusů

Navíc jsem se rozhodla podporu znásobit..
3+2 bonusy zahrnuty v ceně.

Test kondice pánevního dna

Získáš základní představu o kondici svých vaginálních svalů. Skvělé porovnat před a po.

Nejčastější dotazy ke cvičení intimní jógy

19 stran a v nich 14 otázek a odpovědí k tématům zdraví, psychiky, sexuality a k samotné praxi intimní jógy. Doplňuje sekci Inspirace v hlavním těle kurzu.

Moje zdravá jóni - Jak se uzdravit z kvasinkových onemocnění

Dlouho mě kvasinky trápily a vyzkoušela jsem kde co. Teď už mám několik let klid. Našla jsem cestu pro sebe i další ženy. Elektronická knížka, kde jsem sepsala svou zkušenost. Co dělat v akutní fázi a jak na prevenci? Jinak ke koupi v eshopu zvlášť.

Členství zdarma v uzavřené facebookové skupině

Využij možnost potkat ostatní ženy. Být v kruhu stejně naladěných žen je velkou podporou. Sdílení tvých pocitů, zážitků nebo zkušeností může pomoci dalším ženám a inspirovat je. Ty se zase můžeš nechat podpořit zkušenostmi ostatních. Je to zábava a vzájemné obohacení. Důvěrná skupina pouze pro členky.

100 Kč na každou kraniosakrální terapii

Intimní jóga a kraniosakrální terapie společně násobí svůj účinek. V rámci kurzu ti proto věnuji 100 Kč na každé ošetření kraniosakrální terapií. Platí od absolvování už napořád. Více informací → záložka Živě → Kraniosakrální terapie.

7denní kurz ti pomůže se láskyplně propojit s tělem,
uvolnit energii v pánvi a aktivovat ji.

 

Vyzkoušej tuto změnu a sleduj,
co se bude dít i v životě.

Pro nás ženy je tělo a vztah sama k sobě alfou a omegou,
abychom mohly zažívat radost, zdraví a potěšení.

Skutečná blízkost a láska, kterou toužíme zažívat ve vztazích, začíná nejprve u nás samých.
V těle.

To je pro mě pravý význam slova intimita.

Proto intimní jóga.

Za 1590 Kč si můžeš zajít 1-2x na kosmetiku, masáž či sezení s koučem.

Anebo mít mapu na cestě k pokladu, který není vidět.

Čerpat z ní celý život.

Už napořád.