Reference

"Již po první návštěvě u Adél jsem pocítila pozitivní účinky kraniosakrální terapie. Připadala jsem si uvolněná, nabitá pozitivní energií. Navíc účinek se dostavil i po stránce zdravotní, po týdnu od terapie jsem nečekaně dostala menstruaci. Bylo to zvláštní, jako by se uvnitř mě zase začala probouzet žena. Začala jsem věřit sama sobě, svým pozitivním myšlenkám...., svému tělu. Ne lékařům. Ti mi zhruba v mých 28 letech řekli, že jsem v přechodu a že mít dítě přirozenou cestou je skoro nemožné. Z neustálé dávky hormonů, kontroly v IVF centrech jsem se cítila unavená, vyčerpaná, ničilo mě to. Navíc se to odrazilo i na výkyvu nálad. Hormony už neberu. Díky kranio terapii jsem nalezla nový impuls a víru v samo uzdravení. Věřím, že i já jednou budu tou nejlepší maminkou...Zatím budu milou a usměvavou paní učitelkou, která vykouzlí usměv v očích každého dítěte. Navíc spojení kranio terapie s intimní jógou ve mně probudilo dosud skrytý kousek mého já, moji ženskost. Cítím se sebevědoměji a i přitažlivěji pro okolí. ....Za to vše vděčím Adél. Adél, děkuji ti za ukázání cesty, jak nalézt vnitřní já, naučit se vnímat sama sebe a umět se zastavit a na chvíli vydechnout."

Jitkaučitelka v MŠ (navštěvuje intimní jógu a kraniosakrální terapii)

Adélčina péče při setkáních je citlivá, harmonizující, ozdravná. Doporučuji ženám, které se potřebují "zastavit", opečovat a podívat se do svého nitra v opravdu bezpečném Intimním prostoru.

Naďa KelucováThe Reconnection Practitioner

Cítím se krásnější, láskyplně, svá. S Adeli se cítím uvolněně, krásně. Jsme se ženami jako sestry, které se navzájem podporují a sdílejí. Kurz doporučuji všem ženám, které chtějí pro sebe to nejlepší. Nejen cvičit fyzicky, ale i rozvíjet se osobnostně.

Kristýna Tao

Na Adélčin kurz jsem se přihlásila, protože jsem cítila, že se chci více spojit se svým tělem, že svoji ženskou část těla zanedbávám. Po prvním naladění na večerním setkání jsem věděla, že je to přesně ono. Krásná ženská plynoucí energie, meditace, prociťování těla a spojení s tělem a s mojí jóni. Líbilo se mi uvolněné vedení, naladěné na prožívání nás všech. Každý večer byl jedinečný. Podzimní kurzík jako další střípek zapadl do mé cesty a uvědomila jsem si důležitost, jemnost, procítěnost se životem v těle. Děkuji, Adélko, za živost, kterou jsem díky Tobě mohla objevit a prožívat.

Lucie

Adélko, Tvá něžnost a křehkost ve mne zanechaly otisk.. Mohu za sebe říct, že kurzy mi daly mnoho a stále jsou součástí mého vývoje. Teď odjíždím do zahraničí - mám po dlouhé době jasno v hlavě a taky jsem tak příjemně napnutá. Ani se to nedá popsat. Moc ráda tě po návratu opět potkám nebo se budu účastnit dalších tvých akcí! Děkuji Ti za tvé doprovázení na mé cestě, přeju nádherný prosinec a vánoční čas!

Nikola Mališová

Adélko, chtěla jsem ti říct, než se naše cesty úplně rozejdou, že jsi to ty, co mě přitáhlo k Mohendžodáru - tantra józe. Ty a tvůj životní příběh...ty a tvůj přístup k životu, bytí....který cítím...a který je tolik protknutý tou nejhlubší zkušeností a přitom inspirující. To si na téměř na konci naší společné cesty čím dál víc uvědomuji....Jsi to ty, úžasná..lidská... Lidé jako jsi ty, s hlubokou vlastní zkušeností, dokážou zázraky 🙂 To jsou ti "vyvolení"...ne jen ti "vystudovaní", jak nás vede světské uvažování. Vlastně to, co se učím, není Mohendžodáro...je to něco, co mi dáváš ze svého nitra....a já ti za to z celého srdce děkuji...že jsi to dovolila 🙂 Chci ti to říct, ještě než se naše cesty rozejdou. Že skládám poklonu, za to, jaká jsi, co jsi dokázala a jak vedeš svou cestu....jsi silná..a přitom tak lidská a ženská....tolik inspirující...máš mnoho co dát...ale to ty víš 🙂

Helena Bartlová

Krásný večer Adél a děkuji za setkání, které ve mně silně zarezonovalo. Je uvolňující zkrátka jen být a nic nemuset. Řídit se svými pocity, uvědomovat si vděčnost za to, že žiju, a důvěřovat svému tělu, intuici, že mě správně vedou :-). Prožila jsem si krásu ženského kruhu, možnost sdílení a přijetí. Děkuji za Tvůj přístup, za nehodnocení a pouhé bytí v klidu a míru.

Kačka B.

Než jsem šla na první hodinu, měla jsem trochu obavy, co mě přesně čeká. Ale díky tvému přátelskému přístupu se mi povedlo napojit na skupinu. Líbí se mi tvůj jemný, nenásilný přístup, necítila jsem se nikam tlačená, ale naopak svobodu postupovat podle svého tempa. Skupinu jsem vnímala jako bezpečný prostor, což je pro mě hodně důležité. Mohla jsem se proto uvolnit. Obzvlášť se mi líbily Osho meditace a hara meditace. Ještě jednou moc děkuju :).

Petra H. M.