Intimní prostor ženy

Vychutnávej si své ženství.
Vše začíná u vnímání svého těla zevnitř. Proto intimní jóga.

Uvolníme, aktivujeme, doplníme energií a doslova vykoupeme v lásce své pánevní dno, svaly bedrokyčelní a bříško.

»» Domácí varianta - elektronický kurz

„Základnou“ pro živý kurz je 7denní program Poklad ukrytý mezi nohama - Proč a jak si hýčkat své pánevní dno.
Pro hlubší znalost a užitek je vhodné na živý kurz přijít až po, nebo při, absolvování elektronického, ale není podmínkou. Seznámíte se s anatomií pánevního dna, již budete procvičovat dotek, plný dech a uvolnění. Velmi doporučuji. V živých kurzech reaguji pak na pokročilost skupinky - a pokud ženy mají základ z elektronického kurzu, je to vždy výhoda.

Aktuální živé termíny v KC Vlna Ďáblice, Praha 8, prosím, najděte níže :)

Kde intimní jóga pomáhá?

 • Účinně ulevuje od úzkosti a strachu, navyšuje pocit bezpečí
  Prověřená tisíciletími i moderní vědou, jóga pomáhá poslat stres do patřičných mezí. Zlepšuje reakci na stresové vjemy.
 • Ozdravuje imuno-endokrinní systém a orgány malé pánve
  Při cvičení se do těla vyplavuje blahodárné množství ženských pohlavních hormonů. Ty mají přímý vliv na to, jak se cítíme žensky a přitažlivě. Ne náhodou pochází slovo "hormony" od řeckého "humor", tedy "nálada". Pro celkově zdraví vaginy, dělohy, vaječníků i močových cest. Dechové techniky také působí přímo na hypofýzu, která kontroluje mimo jiné zdravou činnost štítné žlázy.
 • Harmonizuje menstruační cyklus
  Vysadila jsi zrovna hormonální antikoncepci? Máš bolestivou, nepravidelnou nebo chybějící menstruaci? Tohle vše ti intimní jóga pomůže dát do pořádku.
 • Podporují plodnost a vitalitu
  Na každém kurzu mám minimálně 1 ženu, která si přeje miminko, dlouho se předtím "snaží"... a najednou to jde, otěhotní. Někdy je trpělivosti nutno více, ale mnohdy stačí jen rozhodnout se, něco pro sebe udělat, vypnout hlavu a dát věcem volný průběh.
 • Ulevuje bederní páteři
  90 % problémů se zády má souvislost s pánevním dnem a nevhodnou obuví. Probuď svůj poklad, a dříve přetěžovaným bedrům se uleví. Když se uleví bedrům, uleví se i hrudní páteři, ramenům a šíji. Když se uleví... mám pokračovat? :)
 • Předchází a léčí inkontinenci
  Po 25. roku života přirozený tonus pánevního dna začíná klesat. Vzpřímená chůze znamená, že břišní orgány jsou zcela závislé na tom, jak je pánevní dno udrží. Těhotenství je pak opravdová výzva. Začít cvičit až při potížích je pozdě bycha honit. Nicméně, i při potížích, dokonce i v pokročilém stupni úniku moči, není nic ztraceno. Lépe později, než-li později.
 • Rozšiřuje a prohlubuje ženský orgasmický potenciál a radost ze života
  Vaginální svěrače i hluboké vrstvy pánevního dna, z nichž nejznámější je PC sval, tzv. "sval lásky", jsou protkány stejnými nervovými vlákny, jako je náš G-bod (lépe řečeno orgán) v celé jeho délce, od vstupu až po nejintimnější místo u děložního čípku. Už jen díky uvolnění na úrovni fyzické tkáně, obnovení zdravého svalového tonusu a umění vést svou vlastní energii, získává žena zcela nový prožitek sexuality. Učím také, jak citlivě a respektujícně nakládat s emocemi, které se často v pánevním dnu ukládají, tak aby zcela harmonicky mohly být uvolněny. Svaly nadále nezadržují stresový vjem (např. nepříjemný zákrok u gynekologa, necitlivé pronikání v sexu, to vše právě vede k znecitlivění). Dochází k harmonickému, postupnému uvolnění, v souladu s moudrostí těla. Orgasmus pro tebe dostane zcela nový rozměr. Jako žena ses narodila s vrozenou schopností prožívat rozkoš a radost ze života, a jemným, citlivým přístupem ji v sobě znovu můžeš probudit, bez ohledu na věk. Vhodné doplnit kraniosakrální biodynamikou.
 • Učí nás naslouchat tělu a intuici, a tak se lépe v životě rozhodujeme
  Jsi citlivá, intuitivní a empatická? Jsi tu správně ♥️ Víme, jak snadno se může stát, že nás emoce druhých lidí zavalí tak, že pak ztratíme kontakt samy se sebou a "nevíme, čí jsme". Nebo si bereme zodpovědnost za emoce druhých lidí. Říci někomu ne bývá přímo anabáze. Horko těžko se vzpamatováváme, když pobýváme někde, kde je napětí a vůbec nepříjemno. V Intimním prostoru ženy se starám o to, abychom prohloubily spojení s vitálním centrem těla (hara), a tím pádem stály ve svém středu. Nasloucháme svému tělu, učíme se rozpoznávat své zdravé hranice. Nejen že se intuice posílí, ale přirozeně zjišťujeme, že je snazší si za ní stát.
 • Pracuje se sebepřijetím a celkově nás spojuje s naším ženstvím
  "Co si jen o mě budou myslet?", "Budou s tím souhlasit?", "Co když se jím to nebude líbit?", "Jak u toho vypadám?"... Jej! Kde jen jsme v těchto myšlenkách my? Sebepřijetí a ne-odevzdávání své osobní moci druhým lidem (nebýt závislá na jejich souhlasu, ale jednoduše být sama sebou) je úplným *základem* šťastné a zdravé existence. Intimní jóga nás vede k tomu, nalézt, cítit a vyjadřovat své potřeby, prožívání a životní hodnoty. Nacházíme cestu, jak postupně a harmonicky nechat fenomén "hodné holky" odejít, a vracet se ke spojení se sebou.

Program kurzu

Jógové plynutí & Intimní jóga

Jemné jógové plynutí spojené s intimní jógou, cvičením pro ženské pánevní dno, břicho (centrum hara), kyčle a bedra. Vaginální svěrače i hluboké, méně známé vrstvy. Doplňujeme ásanami ze systému Mohendžodáro. Uvolnění i probuzení síly a radosti. Někdy se i lehounce zapotíme, jindy (vždy) věnujeme velkou pozornost a úctu relaxaci.

Aktivní meditace

Meditace v pohybu, tanci i tichu, které rozproudí naši energii, především z dílny indického mystikem a univerzitního profesora Osho. Určené pro člověka moderní západní civilizace.

Léčivý dotek

Jemný dotek patří mezi nejstarší medicíny lidstva. Využijeme sebeošetření a léčivý dotek, vše v oblečení. Dostanete spoustu inspirace i pro domácí intimní dotekovou praxi.

Sdílení v kruhu

Inspirace k pohýčkání ženské duše, podpora stejně naladěných žen.

O Adél

Lektorka v oblasti ženského zdraví a intimity skrze jógu a meditaci. Autorka 7denního e-kurzu Poklad ukrytý mezi nohama - Proč a jak si hýčkat své pánevní dno a e-booku Jak se uzdravit z kvasinkových infekcí. Individuálně poskytuje biodynamickou kraniosakrální terapii. Více o Adél po rozkliknutí fotografie.

Aktuální termíny

! Pro těhulky: Cvičení pánevního dna se nedoporučuje začínat do konce prvního trimestru těhotenství. Od 13. týdne je účast možná, pokud se cítíš dobře (cvičení lze uzpůsobit).

Je vítané, pokud už máš zkušenost se základním cvičením na pánevní dno, hatha jógou nebo Mohendžodáro, ale není nutné. Každá žena postupuje vlastním tempem. Před kurzem vždy zasílám zdravotní dotazník.

*** S sebou: jógamatku (ev. k dispozici na místě), příjemné oblečení na cvičení (např. kalhoty "aladinky" nebo leginy, které neškrtí), šátek na oči, teplé ponožky a svetr, deku na přikrytí. Na tanec je možná sukně. ***

pondělí 18:15

29. října - 4. února 2019 

 • facebooková událost & diskuse
 • 13 lekcí / 1 lekce = cca 2 hod.
 • 18:15-20:15 (příchod nejpozději 18:10)
 • Komunitní centrum Vlna, Praha 8 - Ďáblice (kudy tam)
 • Kurz jako celek, ale pro nové účastnice platí garance spokojenosti po Ochutnávkové lekci, kterou je první lekce z kurzu
 • Necvičíme přes vánoční svátky a Silvestr.
 • Přihlašujte se, prosím, přes objednávkový formulář níže.

pondělí 18:15
1. dubna - 1. července 2019

volná místa

 • 13 lekcí / 1 lekce = cca 2 hod.
 • 18:15-20:15 (příchod nejpozději 18:10)
 • Komunitní centrum Vlna, Praha 8 - Ďáblice
  {nedaleko stanice metra Ládví, snadno dostupné z lokalit na sever / severovýchod od Prahy (kudy k nám)}
 • Kurz jako celek, ale pro nové účastnice platí garance spokojenosti po Ochutnávkové lekci,
  kterou je první lekce z kurzu
 • Necvičíme 23. dubna (Velikonoční pondělí)
 • Tady můžete o kurzu dát vědět na facebooku
 • Přihlašujte se, prosím, přes objednávkový formulář níže.

Ceník pro trimestrální kurz

* Kurzy:

330 Kč / 2 hodiny, tj. 4290 Kč v kurzu 13 večerů
jednorázový vstup: 400 Kč (bez garance místa)
Při přijímání přihlášek mají přednost ženy, které objednávají kurz vcelku.

V ceně je zahrnuto:

 • Dostatek prostoru a péče pro každou ženu. Komorní skupina.
 • Celkem 26 hodin kurzu.
 • Zvýhodněná cena kraniosakrální terapie.

* Program "Vezmi kamarádku" - Přivedete-li na kurz, kterého se sama účastníte, i kamarádku, tj. ženu, která ještě mé kurzy nenavštívila, ani na ně není přihlášená, každá máte svůj kurz za 4000 Kč. Platí pouze, pokud se obě přihlásíte na stejný kurz.

* Pro nové účastnice - nebojte se, nic neriskujete. První vypsaná lekce je Ochutnávková. Pokud jste u mne na kurzu úplně poprvé a nebudete-li po Ochutnávkové lekci spokojena, ihned po lekci mi to řekněte a já vám vám vrátím platbu za navazující kurz 12 lekcí. Tato garance platí pouze při oznámení ještě týž večer.

Podmínky účasti

1. Sezení ani kurzy nejsou lékařskou péčí ani ji nenahrazují. Účast na nich je dobrovolná a klient za sebe a svůj zdravotní stav nese veškerou zodpovědnost. Klient souhlasí, že v případě, že se léčí ve zdravotnickém zařízení, má fyzická omezení pohybu a (nebo) užívá léky oznámí tuto skutečnost před přihlášením se na sezení nebo kurz. Lektorka zváží vhodnost účasti a doporučí, jak lépe praktikovat cvičení s ohledem na zdravotní stav.
2. Storno služeb:
- Storno kurzu: S výjimkou uvedenou v poznámce pro nové účastnice pro vypsanou Ochutnávkovou lekci pravidelných kurzů není kurzovné vratné ani převoditelné na jiný termín. Klient může za sebe poslat náhradu, ovšem za náhradu se nepovažuje osoba již dříve přihlášená.
- Pouze v uceleném kurzu se může odehrát skutečná hlubší změna a užitek více, než jen na pár večerů. Vaše místo je také okamžikem úhrady rezervováno pouze Vám a lektorka i pořadatelé kurzu s Vámi počítají během organizace.
- Prosím, pokud víte, že nemůžete na kurz přijít, dejte mi prosím hned vědět (SMS) - jiná žena má tak šanci přijít místo Vás.
- Děkujeme za spolupráci i ohleduplnost vůči ostatním účastnicím :-)

 

Jak se přihlásit

2 kroky, a pak už se jen těšit. Není třeba posílat zvlášť dotaz, zda je místo. To by zde byla poznámka.

 1. Vyplnila jsem formulář níže a uvedla termín a místo konání kurzu, na který se přihlašuji.
 2. Odpovídající částku 4290 Kč jsem zaslala na č.ú. 1022676073/6100 (Equa bank). Do zprávy pro příjemce jsem uvedla své jméno + IJ + datum konání. Variabilní symbol: Telefonní číslo. 
  A je to! Jakmile platba přijde na účet, je moje přihláška platná a počítají se mnou.
  Vím, že kdyby cokoli, samozřejmostí je garance spokojenosti po první ochutnávkové lekci, viz podmínky účasti.

  Před kurzem mi ještě přijde zvací dopis a zdravotní dotazník.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Ohlasy žen z dřívějších kurzů..

Cítím se krásnější, láskyplně, svá. S Adeli se cítím uvolněně, krásně. Jsme se ženami jako sestry, které se navzájem podporují a sdílejí. Kurz doporučuji všem ženám, které chtějí pro sebe to nejlepší. Nejen cvičit fyzicky, ale i rozvíjet se osobnostně.

Kristýna Tao

Adélko, Tvá něžnost a křehkost ve mne zanechaly otisk.. Mohu za sebe říct, že kurzy mi daly mnoho a stále jsou součástí mého vývoje. Teď odjíždím do zahraničí - mám po dlouhé době jasno v hlavě a taky jsem tak příjemně napnutá. Ani se to nedá popsat. Moc ráda tě po návratu opět potkám nebo se budu účastnit dalších tvých akcí! Děkuji Ti za tvé doprovázení na mé cestě, přeju nádherný prosinec a vánoční čas!

Nikola Mališová

Na Adélčin kurz jsem se přihlásila, protože jsem cítila, že se chci více spojit se svým tělem, že svoji ženskou část těla zanedbávám. Po prvním naladění na večerním setkání jsem věděla, že je to přesně ono. Krásná ženská plynoucí energie, meditace, prociťování těla a spojení s tělem a s mojí jóni. Líbilo se mi uvolněné vedení, naladěné na prožívání nás všech. Každý večer byl jedinečný. Podzimní kurzík jako další střípek zapadl do mé cesty a uvědomila jsem si důležitost, jemnost, procítěnost se životem v těle. Děkuji, Adélko, za živost, kterou jsem díky Tobě mohla objevit a prožívat.

Lucie

... ohlasy dalších žen najdete tady.

Chci se přihlásit

2 kroky, a pak už se jen těšit :-)

 1. Vyplnila jsem formulář níže a uvedla termín a místo konání kurzu, na který se přihlašuji.
 2. Odpovídající částku 4290 Kč jsem zaslala na č.ú. 1022676073/6100 (Equa bank). Do zprávy pro příjemce jsem uvedla své jméno + IJ + datum konání. Variabilní symbol: Telefonní číslo. 
  A je to! Jakmile platba přijde na účet, je moje přihláška platná a počítají se mnou.
  Vím, že kdyby cokoli, samozřejmostí je garance spokojenosti, viz podmínky účasti.

  Před kurzem mi ještě přijde zvací dopis a zdravotní dotazník.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů