Vítej, Ženo, v chrámu potěšení a radosti.
Ve svém těle.

Kurzy a terapie v Praze

Ženská intimita a přirozený stav zdraví jsou oblastmi, o kterých nám ve škole přiliš nepověděli.
Existují však jednoduché cesty, jak se s nimi opět spojit.

Intimní prostor ženy

Skutečná blízkost a láska, kterou toužíme zažívat ve vztazích, začíná nejprve u nás samých. Ženská intimita je pro mne především respektující, láskyplné propojení se svým tělem, myslí i srdcem.

  • Intimní jóga - Praha 2, Magnolia centrum
  • Kraniosakrální terapie
    • Praha 9 - Čakovice (poblíž Letňan)
    • Praha 2, Magnolia centrum

Můžeš tu načerpat podporu a inspiraci. Objevujeme a prozkoumáváme, jak být blíže svému tělu a nalézat v něm fyzické i psychické zdroje uvolnění, opory a bezpečí. Dochází k úlevě od úzkostí, stresů a strachu, harmonizuje se hormonální systém.

Intimní jógakraniosakrální terapie znají neviditelná cvičení, která přinášejí viditelné účinky. Společně násobí svůj účinek, mohou však probíhat zvlášť.

O Adél

Mgr. Adéla Obermajerová
Dlouho jsem hledala cestu z úzkostí a autoimunitního onemocnění, až jsem ji objevila. V moudrosti a radosti svého těla. Vytvořila jsem domácí (elektronický) kurz intimní jógy Poklad ukrytý mezi nohama - Proč a jak si hýčkat (cvičit) pánevní dno. Živě provázím kurz Intimní prostor ženy. Individuálně poskytuji biodynamickou kraniosakrální terapii. Více o Adél? >> klikni prosím na fotografii

Ohlasy žen z dřívějších kurzů..

Cítím se krásnější, láskyplně, svá. S Adeli se cítím uvolněně, krásně. Jsme se ženami jako sestry, které se navzájem podporují a sdílejí. Kurz doporučuji všem ženám, které chtějí pro sebe to nejlepší. Nejen cvičit fyzicky, ale i rozvíjet se osobnostně.
Kristýna Tao
Adélko, Tvá něžnost a křehkost ve mne zanechaly otisk.. Mohu za sebe říct, že kurzy mi daly mnoho a stále jsou součástí mého vývoje. Teď odjíždím do zahraničí - mám po dlouhé době jasno v hlavě a taky jsem tak příjemně napnutá. Ani se to nedá popsat. Moc ráda tě po návratu opět potkám nebo se budu účastnit dalších tvých akcí! Děkuji Ti za tvé doprovázení na mé cestě, přeju nádherný prosinec a vánoční čas!
Nikola Mališová
Na Adélčin kurz jsem se přihlásila, protože jsem cítila, že se chci více spojit se svým tělem, že svoji ženskou část těla zanedbávám. Po prvním naladění na večerním setkání jsem věděla, že je to přesně ono. Krásná ženská plynoucí energie, meditace, prociťování těla a spojení s tělem a s mojí jóni. Líbilo se mi uvolněné vedení, naladěné na prožívání nás všech. Každý večer byl jedinečný. Podzimní kurzík jako další střípek zapadl do mé cesty a uvědomila jsem si důležitost, jemnost, procítěnost se životem v těle. Děkuji, Adélko, za živost, kterou jsem díky Tobě mohla objevit a prožívat.
Lucie