Volá tvé pánevní dno
„Zpomal a věnuj se mi“?

Ukážu ti cestu k nádherně citlivé yoni a silným, pružným
i uvolněným svalům pánevního dna.

V jemnosti a laskavosti tě naučím rozvádět energii
po těle, spřátelit se se svým nervovým systémem
a dopřát si klidnou rozkoš jako životní styl.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
„Překvapuje mě, jak je to mocné, i když je to online a ne naživo. Můj nervový systém se v programu o tebe a o celou tvou zkušenost může opřít a nechat se vést. Jde to mnohem snáz, když mě vedeš, než když se o cvičení pokouším sama. Můžu to dělat v čase, kdy jsem připravená. Donutí mě to 2-3x týdně si lekci udělat a cvičit dlouhodobě. Není to jen nějaký seminář jednou za čas. Přenastavuji také hodnotu, kterou dávám čistě pečovacím lekcím, jsou velmi důležité. Nedávno jsem byla v divadle na představení Shirley Valentine, které je o ztrátě kontaktu se sebou. Jsem vděčná, že Intimní prostor ženy je jeden ze zdrojů, který mi pomohl ten kontakt se sebou prohloubit a naučila jsem se ho neztrácet. Nemusím to hledat někdy v 70 – může to být se mnou už teď.“
Pavlína S. studentka 2024
 • Přijď tak, jak právě teď jsi, na můj autorský program Intimní prostor ženy.
 • Pomůže ti pomůže ti laskavým, léčivým způsobem probudit k životu tvé pánevní dno, rozvíjet intimitu a zároveň předcházet ženským patáliím v pozdějším věku v důsledku toho, že sobě a pánevnímu dnu nevěnujeme pozornost.

  (jako je regenerace po porodu, bolestivá nebo nepravidelná menstruace, inkontinence, kvasinky, splíny, frustrace nebo stres)

 • Nebudeme nikam spěchat. Programem si budeš procházet ve svém rytmu a tempu, a přitom s živou podporou. Budeš mít dostatek prostoru k integraci, a přitom pravidelnou péči.
 • Jemným způsobem tě odvedu od vnitřních tlaků a ambicí na „superženu“, abys mohla spočinout a věnovat se pánevnímu dnu i celistvé moudrosti těla pozvolna a s respektem.

Užijeme si uvolnění a probudíme
každičký sval pánevního dna.
Opřeš se o svoje nohy. Dočerpáš energii pro tvůj den
i hlubší prožitek při milování.

„Jsi důkazem ve hmotě, že takto to může fungovat. Jsi průkopnice, a tím i opora pro všechny ostatní, jednoduše. Esence klidu, laskavosti, jemnosti a přijetí ❤️ Vím, že ten proces je na mně, že život si tvořím já a u tebe se jdu jen položit do důvěry a dopřát si jít do hloubky, kde je právě třeba. Jsem za to moc vděčná.“
Jíťa
„Adél, přivedla jsi mě na cestu, jak vnímat své tělo a potřeby jinak, než jsem byla zvyklá. Naslouchat si a hýčkat se. Ženám bych vzkázala, ať jdou rozhodně do toho.“
Michala
„Nejvíc jsem si užila tu něžnou ženskou energii, zklidnění, atmosféru pohody a přijetí sebe sama. Intimní jóga mi přinesla jednoznačně prohloubení intimity, zmírnění stresu a objevování nových možností, a větší spojení s tělem.“
Daniela
„Je to taková vděčnost. Jsi úžasná bytost a ja nesmírně děkuji za to, že jsem Tě potkala. Píšu tyhle řádky a slzy mi stékají po tváři. Tvůj kurz mi dává tolik. Je to nádherné, jak mě to vede. Opravdu je to úžasné, co jsem si uvědomila a jak na sobě cítím tu změnu. Píšu Ti to z hloubky, přímo ze samotné podstaty svého bytí.. To je právě to, k čemu si mne dovedla svým pochopením a bezpečným prostorem, které na kurzech vytváříš. Dovoluji si soucítit sama se sebou, miluji se a miluji se bez podmínek.“
Broňka
„Adél mě inspiruje v tom, neutíkat od sebe. Zůstávat, pozorovat, vnímat, přijímat, objímat. S každým výdechem propouštět. Vychází to ze stále hlubšího spojení s tělem. Jde to krok za krokem. Vnímám, jak je úžasné otvírat další a další brány ženských mystérií. Učím se vstupovat do ticha, kam Adél doprovází.“
Eva

Mgr. Adél Obermajerová

Autorka knihy „Poklad ukrytý mezi nohama: Moudrost ženského lůna a pánevního dna“, e-booku „Moje zdravá jóni: Jak se přírodní cestou uzdravit z kvasinkových infekcí“ a zakladatelka tohoto programu.

12 let provází ženy, 15 let na cestě meditace, sebepoznání
a integrace traumatu. Absolvovala výcviky hatha a tantrické jógy pro ženy, meditace, kraniosakrální biodynamiky a bodyworku, vystudovala filologii na Masarykově univerzitě. V současnosti prochází dlouhodobými výcviky integrativní práce s traumatem a kruhové komunikace.

Pomáhá ženám vydechnout, nespěchat a užít si péči o pánevní dno v jemnosti a klidu. Věnuje se psaní, vytváří online programy, kruhy. Provází sezeními Moudrost těla, poskytuje biodynamickou kraniosakrální terapii. Vystupuje ve veřejném prostoru s cílem edukace a kromě toho miluje putování přírodou, skvělé lidi, spaní venku, les, vodu a život na vesnici na okraji CHKO Křivoklátsko.

Členský program je 100% pro tebe, pokud chceš..

🟡 Nejprve poznat a cvičit modul po modulu každou vrstvu pánevního dna zvlášť, a poté celistvě.
Tímto se naučíš hluboké provedení jógové múlábandhy tak, jak na běžných lekcích není možné ji probrat;

🟡 Jemně, a přitom účinně probouzet hluboký stabilizační systém („core“), aniž bys u toho dostávala křeče a bylas celá zaťatá; a také sval spojený s našimi hlubokými instinkty. Změna začíná uvolněním.

🟡 Věnovat se zdravé pohyblivosti pánve, nikoli hypermobilitě;
🟡 Uvolnění dalších dvou bránic těla: krční pleteňhrudní bránice,
🟡 Jemně a celistvě se opečovávat (ale někdy se i zapotíme a rozproudíme); psychicky si odpočinout a oddechnout;
🟡 Jógové sekvence, ve kterých je kladen důraz na vnitřní prožitek a pomohou ti vnímat svoje pocity, potřeby a hranice;

🟡Cítit svou jóni živou a probuzenou, a díky tomu mít krásnou zdravotní prevenci všech patálií;
🟡 Naučit svou hlavu, aby se usadila, i bez složité meditace;
🟡 Čerpat svou životní energii (dech jako vodič životní energie ke každé buňce);
🟡 Předcházet emočním turbulencím a houpačkám, anebo vědět, co s nimi, když přijdou;
🟡 Rozpoznat a rozvíjet emocionální bezpečí a intimitu; užít si cvičení s yoni krystaly.
(přehled modulů je níže)

Objevíš jednoduché zdroje a kotvy, které ti přinesou laskavost, přijetí, energii a stabilitu.

 

Na zdravotní úrovni praxe Intimní jógy podporuje vyváženou hormonální osu, hladivý průběh menstruace, mladistvost, zdravé ženské orgány
a fertilitu.

Technické informace:

 • Budeš mít svůj klíč.
  Přístupové údaje do členské sekce ti přijdou na e-mail. S nimi si můžeš ve vlastním rytmu a tempu přijít a dopřát si svůj čas. Doporučené jsou 2-3 lekce týdně.
 • Budeš mít pravidelnost.
  Záleží na tobě, jak dlouho spolu půjdeme. Odhad je 6-12 měsíců. Můžeš si kterýkoli měsíc dát pauzu na integraci, a pak pokračovat.
 • Budeš mít živou podporu.
  Ptej se v uzavřené facebookové skupině „Intimní jóga pro ženy“, nebo jejím Messenger chatu. Až 4 dotazy za měsíc, kdy ti odpovím na míru. Nebudeš na to sama.
 • Přednostní VIP místa na sezení 1:1 „Moudrost těla“ se mnou.
 • Platba je formou měsíčního členství.
  Zvýhodněné je na čtvrt roku.
 • Každý měsíc přibývá 1 nová plná lekce.
  Knihovna se rozrůstá, jak doplňuji obsah.

Tuto půvabnou souhru ingrediencí jsme vyladily s klientkami. Takto si z programu odnáší skutečný účinek. Není to seminář jednou za čas ani rychlokurz „Jak být skvělá milenka“.

Máš příležitost jít postupně, svým tempem a do hloubky. Můžeš si kterýkoli měsíc dát pauzu na integraci, a pak pokračovat.

Klikni na tlačítko níže, zvol si své členství, a já už se moc těším na společnou cestu.