Poklad ukrytý
mezi nohama

Moudrost ženského lůna
a pánevního dna

Pro nás ženy je tělo a vztah sama k sobě
alfou a omegou, abychom mohly zažívat radost, zdraví a potěšení. Proto intimní jóga.

Elektronická kniha nabízí mapu na cestu k pokladu, který v sobě máme ukrytý. Je 7denním domácím kurzem intimní jógy pro ženy.

Adéla Obermajerová

Lektorka intimní jógy a terapeutka kraniosakrální biodynamiky.
Šiřitelka všeho dobrého v oblasti ženské intimity a moudrosti těla a emocí.

"Baví mě prozkoumávat a nalézat prostor uvnitř sebe, kde se mohu cítit dobře. Zdá se, že díky tomu zažívám ve svém těle i životě častěji přirozenou radost a potěšení.
Ne ani tak jako emoce, ale jako klidné napojení sama na sebe."

Více o Adél

Kde intimní jóga pomáhá?

 • Účinně ulevuje od úzkosti a strachu, navyšuje pocit bezpečí
  Prověřená tisíciletími i moderní vědou, jóga pomáhá poslat stres do patřičných mezí. Zlepšuje reakci na stresové vjemy.
 • Ozdravuje imuno-endokrinní systém a orgány malé pánve
  Při cvičení se do těla vyplavuje blahodárné množství ženských pohlavních hormonů. Ty mají přímý vliv na to, jak se cítíme žensky a přitažlivě. Ne náhodou pochází slovo "hormony" od řeckého "humor", tedy "nálada". Pro celkově zdraví vaginy, dělohy, vaječníků i močových cest. Dechové techniky také působí přímo na hypofýzu, která kontroluje mimo jiné zdravou činnost štítné žlázy.
 • Harmonizuje menstruační cyklus
  Vysadila jsi zrovna hormonální antikoncepci? Máš bolestivou, nepravidelnou nebo chybějící menstruaci? Tohle vše ti intimní jóga pomůže dát do pořádku.
 • Podporují plodnost a vitalitu
  Na každém kurzu mám minimálně 1 ženu, která si přeje miminko, dlouho se předtím "snaží"... a najednou to jde, otěhotní. Někdy je trpělivosti nutno více, ale mnohdy stačí jen rozhodnout se, něco pro sebe udělat, vypnout hlavu a dát věcem volný průběh.
 • Ulevuje bederní páteři
  90 % problémů se zády má souvislost s pánevním dnem a nevhodnou obuví. Probuď svůj poklad, a dříve přetěžovaným bedrům se uleví. Když se uleví bedrům, uleví se i hrudní páteři, ramenům a šíji. Když se uleví... mám pokračovat? 🙂
 • Předchází a léčí inkontinenci
  Po 25. roku života přirozený tonus pánevního dna začíná klesat. Vzpřímená chůze znamená, že břišní orgány jsou zcela závislé na tom, jak je pánevní dno udrží. Těhotenství je pak opravdová výzva. Začít cvičit až při potížích je pozdě bycha honit. Nicméně, i při potížích, dokonce i v pokročilém stupni úniku moči, není nic ztraceno. Lépe později, než-li později.
 • Rozšiřuje a prohlubuje ženský orgasmický potenciál a radost ze života
  Tady to teprve začíná být zajímavé. Vaginální svěrače i hluboké vrstvy pánevního dna, z nichž nejznámější je PC sval, tzv. "sval lásky", jsou protkány stejnými nervovými vlákny, jako je náš G-bod (lépe řečeno orgán) v celé jeho délce, od hlavy po ocas, tedy nejintimnější místo u děložního čípku. Už jen díky uvolnění na úrovni fyzické tkáně, obnovení zdravého svalového tonusu a umění vést svou vlastní energii, získává žena zcela nový prožitek sexuality. Učím také, jak citlivě a respektujícně nakládat s emocemi, které se často v pánevním dnu ukládají, tak aby zcela harmonicky mohly být uvolněny. Svaly nadále nezadržují stresový vjem (např. nepříjemný zákrok u gynekologa, necitlivé pronikání v sexu, to vše právě vede k znecitlivění). Dochází k harmonickému, postupnému uvolnění, v souladu s moudrostí těla. Orgasmus pro tebe dostane zcela nový rozměr. Jako žena ses narodila s vrozenou schopností prožívat rozkoš a radost ze života, a jemným, citlivým přístupem ji v sobě znovu můžeš probudit, bez ohledu na věk. Vhodné doplnit kraniosakrální biodynamikou.
 • Učí nás naslouchat tělu a intuici, a tak se lépe v životě rozhodujeme
  Jsi citlivá, intuitivní a empatická? Jsi tu správně ♥️ Víme, jak snadno se může stát, že nás emoce druhých lidí zavalí tak, že pak ztratíme kontakt samy se sebou a "nevíme, čí jsme". Nebo si bereme zodpovědnost za emoce druhých lidí. Říci někomu ne bývá přímo anabáze. Horko těžko se vzpamatováváme, když pobýváme někde, kde je napětí a vůbec nepříjemno. V kurzu se starám o to, abychom prohloubily spojení se středem těla (pánevní dno navazuje na vitální centrum těla (hara), a tím pádem stály ve svém středu. Nasloucháme svému tělu, učíme se rozpoznávat své zdravé hranice. Nejen že se intuice posílí, ale přirozeně zjišťujeme, že je snazší si za ní stát.
 • Pracuje se sebepřijetím a celkově nás spojuje s naším ženstvím
  "Co si jen o mě budou myslet?", "Budou s tím souhlasit?", "Co když se jím to nebude líbit?", "Jak u toho vypadám?"... Jej! Kde jen jsme v těchto myšlenkách my? Sebepřijetí a ne-odevzdávání své osobní moci druhým lidem (nebýt závislá na jejich souhlasu, ale jednoduše být sama sebou) je úplným *základem* šťastné a zdravé existence. Intimní jóga nás vede k tomu, nalézt, cítit a vyjadřovat své potřeby, prožívání a životní hodnoty. Nacházíme cestu, jak postupně a harmonicky nechat fenomén "hodné holky" odejít, a vracet se ke spojení se sebou.

7 dní, 7 kapitol
5 částí v každé kapitole,
plně individuální načasování

Intimní jóga

Esence cvičení pro uvolnění a aktivaci sexuální (plodné, tvořivé, životadárné) síly pánevního dna. Citlivě provede anatomií ženské duše i pokladu ukrytého mezi nohama. Blahodárné pro celou hormonální osu, podporuje plodnost, zdravý menstruační cyklus, celkové zdraví vagíny. Zklidňuje nervový systém. Léči a předchází inkontinenci. Ať je ti 18 nebo 80, dodává energii a šťávu do každého dne. Přehledně popsáno krok po kroku.

Afirmace pro zdravý vztah sama k sobě

Naučíš se jemně a zábavně pracovat se svým podvědomím tak, aby v životě pracovalo pro tebe, a ne proti tobě. Žádné prázdné formulky ani teror jménem pozitivní myšlení, ale pochopení toho, jak funguje prožitková paměť. Vysvětlím polopaticky, jak to udělat, aby to nebylo jen jedním uchem tam, druhým ven. Pečlivě vybrané afirmace oslovují ten úplný základ šťastné existence, kterým je přijímání sebe sama. Jen to není tak snadné udělat, jako říct. A proto tu je tato část.

Inspirace ke cvičení daného dne

Slouží k pohýčkání ženské duše. Pomedituj si nad tématem, které se váže ke cvičení, i ve chvilkách v průběhu dne. Třeba na cestě do práce, na rande nebo pro děti do školky. Jindy v této části najdeš praktický tip anebo obměnu cvičení. Pomůže ti "zůstat napojená" i v hektickém dni a maximalizuje užitek cvičení.

Deník

Pár řádek, a jaké udělají divy! Deník je terapeutický nástroj pro integraci prožitků daného dne. Otázky ti svou formulací pomohou den uzavřít a nechat působit. Ideální je psát těsně před usnutím, aby v průběhu noci tvé podvědomí mohlo nové myšlenky zpracovat a nabídnout řešení. V nabídce je i varianta pro nepsavce 🙂

Tuhle část neprozradím 🙂

"Ty nejkrásnější věci na světě bývají jednoduché a úplně zdarma," říká Paolo Coelho. Tato část se mezi ně řadí. Odpočine si u ní srdce i duch a jde tak lehce, až ji paradoxně často odsouváme na svatého dyndy. Postarám se, aby tomu tak nebylo.

Úvodní kapitola?
Volně k seznámení ♥

28 stran, které tě zavedou do těla

Často kladené dotazy

V jakém formátu kurz přijde? Kdy začíná?

Ucelená elektronická kniha o 151 stranách (A4) ve formátu PDF. Je dodána včetně bonusů jako zazipovaný soubor. Nejprve je potřeba tento stáhnout do počítače nebo tabletu. Po rozbalení souborů je možné jednotlivá PDF stáhnout i na mobilní telefon. Doporučuji si kurz (a zvlášť dodané bonusy) nechat vytisknout: 2 strany na 1 list, svázat na kratší straně. Kurz obsahuje také volné listy pro deníkovou část. Začátek kurzu si můžete v klidu naplánovat tak, jak se vám hodí.

Kolik času si mám na cvičení vyhradit?

15--60 minut každý den, podle chuti a možností. Ideální je hodina. Základní kurz je 7 po sobě následujících dní, doporučené opakování je 3 x 7 dní. V jednom dni ale není nutné zvládnout všech 5 částí - viz další častá otázka. Jednu kapitolu si můžeš rozložit do dvou i více dní. Jen aby ti kurz mohl přinést hlubší změnu, důležitá je kontinuita. Každý den se něčemu pověnovat. A kdyby se to náhodou nepovedlo, vždy můžeš začít znovu 😉 Kurz máš už napořád..

Co když na kapitolu daného dne potřebuji více času?

To je úplně v pořádku. Jednoduše si danou kapitolu "protáhneš" do více dní. Například jeden den se se cvičením seznámíš, druhý den opakuješ. Důležitá je kontinuita dní.

Mám zdravotní téma a chci se nejprve poradit o vhodnosti.

Velice ráda poradím. Prosím, popiš krátce svůj dotaz a pošli přes kontaktní formulář nebo na info@adelaobermajerova.cz.

Nemám / mám zkušenost s podobným cvičením. Je kurz i pro mě?

Naprosto určitě. Kurz svým obsahem (5 částí v rámci jedné kapitoly) vytváří jedinečný celek. Využijí ho jak úplné začátečnice, tak pokročilé. S každým dalším opakováním se pak zkušenost prohlubuje.

Můžu kurz absolvovat i ve skupině?

Ano. Několikrát ročně plánujeme i společné absolvování kurzu na dálku. O datu začátku prvního společného běhu se včas dozvíš e-mailem. Určitě ale i při individuálním absolvování je možné s ostatními ženami sdílet online (více info níže - Bonusy ke kurzu). Na online kurz také navazuje 13dílný živý kurz v Praze - Intimní prostor ženy.

Cena kurzu je 1290 Kč

Opravdu kurz přinese za tu cenu užitek?

 • Při stanovování ceny jsem se vztahovala k dlouhodobému užitku, který 7denní kurz přináší.
  Pokud si opravdu pro sebe ten čas uděláš a projdeš cvičením i "úkoly" z všech 5 částí každé kapitoly, pak pro tebe bude kurz pracovat celý život. S každým dalším opakováním přinese hlubší změnu.
  Stále za jednu cenu.
 • Prověřeno ženami 🙂
  Vycházím z let vlastní zkušenosti (od roku 2009) a zkušenosti žen, které od roku 2012 prošly a procházejí mými živými kurzy (Ohlasy žen)
 • Získáš praktická cvičení a rady pro účinnou prevenci inkontinence, poklesu dělohy, kvasinek, zánětů a dalších ženských potíží v pozdějším věku v důsledku toho, že se o sebe nestaráme. K nezaplacení.
 • Naučíš se uvolňovat a ovládat skryté svaly a s nimi velice jemně léčit emoční aspekt intimity - to je třeba dřívější nešetrné zacházení - psychické i fyzické. Tyto emoce se často ukládají do svalů. Není se ale vůbec čeho bát, ba naopak.
  A pak až se budeš milovat a bude to tak nádherné, jak sis ani neuměla představit, že může být, ty tam budou obavy, zda investice do kurzu za to stála.
 • Získáš nástroj k práci se svým podvědomím. Tělo je propojené s myslí a emocemi. Přeměníš-li, jak se sebou v hlavě mluvíš, promění se i události a vztahy v tvém životě. Začneš přitahovat lásky-plnější situace a vztahy. Ano, to vše je ve tvých rukou.
 • Dáš svému tělu cvičení k probuzení energie pro svůj život a plnění si svých snů.

Z těchto důvodů cítím cenu kurzu, v dlouhodobém horizontu, jako opravdu velice základní.

Slova ocenění

Adélka zve k objevení Pokladu ukrytého mezi nohama.. Jedině tehdy, když víte, že v té nejintimnější oblasti sídlí jádro vašeho bohatství, tomu nejspíš porozumíte. Slovy se to těžko popisuje, je potřeba to opravdu zažít.
Adéla Novákováwww.zivotbezhormonalniantikoncepce.cz
„Teď už vím, proč mi bylo po celý týdne tak dobře – byla jsem „vyladěná“ na sebe. Každodenním propojením se s tělem a jóni jsem se dostávala k sobě – do prožívání v těle. Poslouchala jsem pocity, které mi mé ženství sdělovalo. Uvědomila jsem si každodenním opečováním se, jak málo času jsem před tím své ženě v sobě věnovala. Těšila jsem se „na svůj čas“ jako na rituál. Jako bych v tu chvíli byla spojená s tím, co tu bylo vždy, v dětství, plný prožitek. Při cvičení jsem následovala jemné laskavé Adélčino vedení vepsané do slov, jako by tam byla se mnou a jemně mě podporovala. Dovolila jsem si prožívat vše, co tam bylo skryté, zasunuté, to hezké i to méně hezké. Vše tvořilo mé uvědomování si sebe sama. Kurzem jsem prošla po 7 po sobě jdoucích dnů. Cítím, že si jej však budu opakovat, i doporučeně 3x7 dní. S vděčností za takovou ženskou podporu vřele doporučuji dalším ženám."
Lucie Kubíčkoválektorka na volné noze
"Milá Adélko, chtěla bych ti touto cestou poděkovat za tvé cvičení jemného jógového plynutí, které máš na youtube, to mě k tobě také dovedlo, cvičím ho denně, spolu s tvým 7 denním online programem, který jsem si koupila. Mému tělu to dělá nevýslovně dobře, vždycky cítím, jak je to přesně to, po čem touží, abych mu dodávala - a tak dodávám. Jsem také hypersenzitivní, pracuji s lidmi, a pokaždé, když skončím, jdu si zacvičit, což udělá takový úžasný předěl, kdy úplně vypnu a jen jsem. Děkuji vděčně za to, co jsi vytvořila. Krásný víkend."
Veronika
„Moc mi pomohla tvoje intimní jóga! Po druhém porodu jsem byla celá v křeči a ještě jsem to aktivně zhoršovala cviky na pánevní dno, co mi doporučoval můj gynekolog. Zároveň jsem měla ještě od porodu spasmus ve spodní části bříška, se kterým si taky nikdo moc nevěděl rady. Pak už jsem na tom byla tak, že mě bolel každý krok, celá v křeči, která nechtěla povolit, hrozný.. Už po prvním dnu uvolňování podle intimní jógy (e-kniha Poklad ukrytý mezi nohama: Moudrost ženského lůna a pánevního dna) jsem cítila uvolnění jako snad nikdy předtím.. V kombinaci s nahříváním a cviky na diastázu mi intimní jóga pomohla i na ten spasmus.. Tam to cítím už jenom ve velkém stresu a je to pro mě znamení, že bude v křeči i celá pánev a je třeba cíleně to všechno uvolnit.. Na podzim jsem se pak k intimní józe vrátila zase aktivně a teď podle ní cvičím skoro denně. Jinak v koloběhu kolem dětí jsem na sebe neměla moc času, ale teď jsem došla do fáze, kdy úplně bytostně cítím, že se potřebuju věnovat sama sobě, dát si po dlooouhé době péči a pozornost a rozvíjet se jako žena.. Přišla mi do cesty kniha o vědomé ženské kráse, začala jsem nosit sukně, vyřadila z šatníku spoustu věcí a vůbec, na konci roku jsem úplně cítila, jak se to ve mně láme a že tomu všemu, co přichází, potřebuju dát prostor.. Tak jsem si začala dělat kundalini meditaci a znovu cvičit, a taky jsem se začala jinak dívat na to, jak využívám čas a volné chvilky a využívat je pro péči a malé radosti pro sebe.. a tak se tím vším nechávám vést a sama jsem zvědavá, kam mě to zavede 🙂 Adélko, o intimní józe jsem ti chtěla napsat už vloni, že mi opravdu moc pomohla, ale pak jsem to nezrealizovala, tak alespoň dodatečně.. Chtěla jsem jenom říct, že to co děláš, je úžasné, stejně jako ty! :-)"
Hanka

7denní kurz v číslech

0
Stran A4 v ucelené elektronické knize
0
Žen na jedné vlně v e-mailové rodině
0
Bonusy

Rozhodla jsem se podporu ještě znásobit.
4 bonusy zahrnuté v ceně.

Test kondice pánevního dna

Získáš základní představu o kondici svých vaginálních svalů. Skvělé porovnat před a po.

Nejčastější dotazy ke cvičení intimní jógy

19 stran a v nich 14 otázek a odpovědí k tématům zdraví, psychiky, sexuality a k samotné praxi intimní jógy. Doplňuje sekci Inspirace v hlavním těle kurzu.

Moje zdravá jóni - Jak se uzdravit z kvasinkových onemocnění

Dlouho mě kvasinky trápily a vyzkoušela jsem kde co. Teď už mám několik let klid. Našla jsem cestu pro sebe i další ženy. Elektronická publikace, kde jsem sepsala svou zkušenost. Co dělat v akutní fázi a jak na prevenci? Jinak ke koupi v eshopu zvlášť. Více informací → v menu Produkty

Členství zdarma v uzavřené facebookové skupině

Využij možnost potkat ostatní ženy. Být v kruhu stejně naladěných žen je velkou podporou. Sdílení tvých pocitů, zážitků nebo zkušeností může pomoci dalším ženám a inspirovat je. Ty se zase můžeš nechat podpořit zkušenostmi ostatních. Je to zábava a vzájemné obohacení. Důvěrná skupina pouze pro členky.

7denní kurz ti pomůže se láskyplně propojit s tělem,
uvolnit energii v pánvi a aktivovat ji.

 

Vyzkoušej tuto změnu a sleduj,
co se bude dít i v životě.

Skutečná blízkost a láska, kterou toužíme zažívat ve vztazích,
začíná nejprve u nás samých.

V těle.

To je pro mě pravý význam slova intimita.

Proto intimní jóga.

Vše je o tom, co si pro sebe v životě zvolíme.
Za 1290 Kč si lze jednorázově zajít na kosmetiku,
masáž či terapeutické sezení.

Anebo mít mapu na cestě k pokladu, který není vidět.

Čerpat z ní celý život.

Už napořád.

Jen pro jistotu, samozřejmostí je garance spokojenosti. Pokud bys zjistila, že zkrátka tohle není nic pro tebe nebo nepřináší nic nového (i to se může stát), prosím napiš mi na info@adelaobermajerova.cz. Vrátím ti bez dotazů peníze. Platí pouze do 14 DNÍ ode dne zakoupení. To je dostatek času, abys kurz i přidané bonusy mohla prolistovat, zjistit, co a jak a pustit se do něj. Jen doporučuji nedívat se dále než do třetí kapitoly! Stojí za to nepředbíhat a nechat se překvapit 🙂

Pokud vyjde aktualizace kurzu, dostaneš ji jednoduše na e-mail v ceně.