Reference na Intimní jógu i knihu

Opravdu veliké díky za tvé požehnání a vědění a vedení... zkrátka hold Tvé práci. Chovám v srdci neskonalý obdiv. Tvé dílo mne opravdu posouvá. Dost zklidňuje a uzemňuje. Z celého srdce děkuji. Cítím, že jsem na správné cestě.
Zdenkamaminka 4 dětí
Zpomalila jsem a uvědomila si, co je v životě důležité. Víc jsem a cítím se ženou. Nejvíce jsem si užila přístup průvodkyně, cvičení pánevního dna, hatha tantra jógu, některé meditace... Ženy, přijďte a budete spokojenější!
Míša
Cítíte se na jemné vnímání svého těla a chcete se osmělit ve sdílení v kruhu? Pak jděte směle do toho 🙂 Moc mě s Adél baví to protažení těla, jógové pozice a společné meditace. Krásně jsem prohloubila to, jak prožívám svůj vnitřní svět.
Kláračajovnice
Určitě se cvičení chci věnovat dál! V každém případě Ti chci poděkovat, protože jsi mě přivedla na cestu, jak vnímat své tělo a potřeby jinak, než jsem byla zvyklá. Naslouchat si a trochu se hýčkat. Ženám bych vzkázala, ať jdou do toho! ;o)
Michala
Dřív mi přišlo, že mám "tam dole" jenom takovou rezavou rouru. Ale teď se rozpouští a vše se mění a já vnímám sebe více než kdykoli předtím. Na své lůno si vzpomenu každé 3-4 hodiny, tím se dostanu se zpátky k sobě. Už se těším na další cvičení!
Terka
Stojí to za to! Intimní jóga mi přinesla do života energii, relaxaci, pocit propojení v ženském kruhu. Oceňuji pestrost aktivit na kurzu, neměnila bych nic.
Jarka2020
Nejvíc jsem si užila tu něžnou ženskou energii, zklidnění, atmosféru pohody a přijetí sebe sama. Zklidnění po celém dni. Intimní jóga mi přinesla jednoznačně prohloubení intimity, zmírnění stresu a objevování nových možností, a větší spojení s tělem.
Danielaúčetní
"Ten pocit, když vyšlápnu na vysokou horu, a pak si sednu, odpočívám, dívám se do krajiny a intenzivně vnímám, že jsem součástí všeho, a zároveň nejsem nic z toho... Tenhle pocit zažívám během kraniosakrální biodynamiky. Adél mě inspiruje v tom, neutíkat. Zůstávat, pozorovat, vnímat, přijímat, objímat... a s každým výdechem propouštět. Vychází to ze stále hlubšího spojení s tělem. Jde to krok za krokem. Také to souvisí s věkem. Vnímám, jak je úžasné otvírat další a další brány ženských mystérií... Učím se teď sama vstupovat do ticha, kam Adél doprovází."
Eva
Vyhovoval mi ten poměr jógy a meditace. Po odstěhování dcery z domova jsem byla hodně vystresovaná, takže pro mě to byla pomoc veliká, co se týče relaxace. Užila jsem si Oshovy meditace, tanec, celkové prostředí. Vzkázala bych všem, které o kurzu uvažují: zúčastněte se, vyzkoušejte to!
Jitka
"Musím ti napsat, že tvé vysvětlení hluboké vrstvy pánevního dna je dokonalé. Díky němu jsem si dokázala vytvořit představu, která mi velice pomáhá při cvičení. Pak jsem vůbec netušila, že pánevní dno může být nejen povolené, ale i stažené. Těším se zase na viděnou!"
účastnice kurzu
«...A bylo to krasne setkani, Tvoje provázení protkané úsměvnymi pomůckami a názvy a jemnými srandami. 🙂 💖 Sdílím radost z krásného vonaveho a drevem oblozeneho prostoru. Je to opravdu laskava energie. Dřevo kolem nás je tak oblažující a lehkost prostoru, ach... »
účastnice kurzu
«Moje vnitřní Bohyně si právě spokojeně přehodila nožku přes nožku a říká mi laškovně: "Kde jsi celou tu dobu byla?"»
Kristýna
Adélka, ...je to láska, která nic nehodnotí... Láska, která nic neposuzuje... Láska, která vše přijímá... Láska, která léčí... Láska toho nejvyššího soucitu... Soucitu, který si můžu dovolit cítit sama k sobě. Dovoluji si soucítit sama se sebou. Pravě teď. Tady a teď... Miluji se. Miluji se bez podmínek... Miluji se bez očekávání... Bez hodnocení... Píšu tyhle řádky a slzy mi stékají po tváři... Víc slov už není... Nevěděla jsem, proč mi nešlo napsat to, co mi tvé kurzy daly, už dříve. Teď jsem pochopila. Nebyl ten správný čas. Moje moudré tělo vědělo... Mé srdce nebylo natolik otevřené, aby mohlo vyjádřit to vše z hloubky... Byla by to jenom prázdná slova bez srdce, a to sis nezasloužila. Moje tělo čekalo, protože Ti chtělo zdělit něco víc...Chtělo s Tebou zdílet prímo ze samotné podstaty svého byti... To je pravě to, k čemu si mne dovedla svým pochopením a bezpečným prostorem, které na kurzech vytvaríš. Si užasná bytost a ja nesmírně děkuji za to, že jsem Te potkala... Tvůj kurz mi dává tolik jako bych studovala celou školu. Je to nádherné, jak mě to vede. Mám tak úžasné prožitky díky meditacím. Ani se to nedá popsat. Opravdu je to úžasné, co jsem si uvědomila a jak na sobe cítím tu změnu. Teď zas proběhla obrovská. Je to taková a vděčnost. Muži se mi předtím vyhýbali obloukem, a já se z toho těšila, ze mám takovou moc a pocit prevahy nad nimi. Cítila jsem jejich strach a zároveň tam byl tam byl i můj strach z nich, tak jsem nikomu nedovolila se ke mně přiblížit. Jednoho kolegu jsem považovala za nejvacsiho macha na světě a nesnášela ho…. Najednou se mi otevřel a povídal o tom, jak byl v Indii na Oshových meditacích a projevil mi takovou nezištnou empatii. Jenom jsme se dívali jeden druhému do očí a povídali si zcela uprimne, bez masek, jako by jsme se znali douhá léta a nebáli se zranění. Potěšilo mě, ze potkávám lidi podobně zaměřené, jak jsem ja, a ze můžu sdílet. Teď se cítím tak svobodná. Ze srdíčka
Broňka absolventka 3 trimestrálních kurzů
Ahoj Adelko, děkuji za vše, co pro mě děláš. Od té doby, co jsem tě poznala, začala k tobě pravidelně chodit na terapie a cvičit jógu, tak se můj život změnil k lepšímu, nalezla jsem sama sebe, sve já 😊 Začínám věřit v uzdravení....Dnes jsem měla nutkáni vstát a opět meditovat, tak jsem si zapálila svíčku, zapla solnou lampu a pustila si osho meditaci....😊.
Terka
"Již po první návštěvě u Adél jsem pocítila pozitivní účinky kraniosakrální terapie. Připadala jsem si uvolněná, nabitá pozitivní energií. Navíc účinek se dostavil i po stránce zdravotní, po týdnu od terapie jsem nečekaně dostala menstruaci. Bylo to zvláštní, jako by se uvnitř mě zase začala probouzet žena. Začala jsem věřit sama sobě, svým pozitivním myšlenkám...., svému tělu. Ne lékařům. Ti mi zhruba v mých 28 letech řekli, že jsem v přechodu a že mít dítě přirozenou cestou je skoro nemožné. Z neustálé dávky hormonů, kontroly v IVF centrech jsem se cítila unavená, vyčerpaná, ničilo mě to. Navíc se to odrazilo i na výkyvu nálad. Hormony už neberu. Díky kranio terapii jsem nalezla nový impuls a víru v samo uzdravení. Věřím, že i já jednou budu tou nejlepší maminkou...Zatím budu milou a usměvavou paní učitelkou, která vykouzlí usměv v očích každého dítěte. Navíc spojení kranio terapie s intimní jógou ve mně probudilo dosud skrytý kousek mého já, moji ženskost. Cítím se sebevědoměji a i přitažlivěji pro okolí. ....Za to vše vděčím Adél. Adél, děkuji ti za ukázání cesty, jak nalézt vnitřní já, naučit se vnímat sama sebe a umět se zastavit a na chvíli vydechnout."
Jitkaučitelka v MŠ (navštěvuje intimní jógu a kraniosakrální terapii)
Adélčina péče při setkáních je citlivá, harmonizující, ozdravná. Doporučuji ženám, které se potřebují "zastavit", opečovat a podívat se do svého nitra v opravdu bezpečném Intimním prostoru.
Naďa KelucováThe Reconnection Practitioner
Na Adéliných kurzech jsem si více začala uvědomovat své tělo a naučila se mu naslouchat. Zklidnila jsem se, zpomalila a uvolnila. Uvědomila jsem si, že ve svém životě chci něco změnit a nalezla jeho nový směr. Nejvíce jsem oceňovala, že i když jsem chodila na skupinový kurz, přesto jsem zažila, jak je cvičení individuální - osloví každého z nás osobně. Každému dá, to co zrovna potřebuje. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost to poznat, dalo mi to opravdu moc.
Dominika
Cítím se krásnější, láskyplně, svá. S Adeli se cítím uvolněně, krásně. Jsme se ženami jako sestry, které se navzájem podporují a sdílejí. Kurz doporučuji všem ženám, které chtějí pro sebe to nejlepší. Nejen cvičit fyzicky, ale i rozvíjet se osobnostně.
Kristýna Tao
Na Adélčin kurz jsem se přihlásila, protože jsem cítila, že se chci více spojit se svým tělem, že svoji ženskou část těla zanedbávám. Po prvním naladění na večerním setkání jsem věděla, že je to přesně ono. Krásná ženská plynoucí energie, meditace, prociťování těla a spojení s tělem a s mojí jóni. Líbilo se mi uvolněné vedení, naladěné na prožívání nás všech. Každý večer byl jedinečný. Podzimní kurzík jako další střípek zapadl do mé cesty a uvědomila jsem si důležitost, jemnost, procítěnost se životem v těle. Děkuji, Adélko, za živost, kterou jsem díky Tobě mohla objevit a prožívat.
Lucie
Adélko, Tvá něžnost a křehkost ve mne zanechaly otisk.. Mohu za sebe říct, že kurzy mi daly mnoho a stále jsou součástí mého vývoje. Teď odjíždím do zahraničí - mám po dlouhé době jasno v hlavě a taky jsem tak příjemně napnutá. Ani se to nedá popsat. Moc ráda tě po návratu opět potkám nebo se budu účastnit dalších tvých akcí! Děkuji Ti za tvé doprovázení na mé cestě, přeju nádherný prosinec a vánoční čas!
Nikola Mališová
Adélko, chtěla jsem ti říct, než se naše cesty úplně rozejdou, že jsi to ty, co mě přitáhlo k Mohendžodáru - tantra józe. Ty a tvůj životní příběh...ty a tvůj přístup k životu, bytí....který cítím...a který je tolik protknutý tou nejhlubší zkušeností a přitom inspirující. To si na téměř na konci naší společné cesty čím dál víc uvědomuji....Jsi to ty, úžasná..lidská... Lidé jako jsi ty, s hlubokou vlastní zkušeností, dokážou zázraky 🙂 To jsou ti "vyvolení"...ne jen ti "vystudovaní", jak nás vede světské uvažování. Vlastně to, co se učím, není Mohendžodáro...je to něco, co mi dáváš ze svého nitra....a já ti za to z celého srdce děkuji...že jsi to dovolila 🙂 Chci ti to říct, ještě než se naše cesty rozejdou. Že skládám poklonu, za to, jaká jsi, co jsi dokázala a jak vedeš svou cestu....jsi silná..a přitom tak lidská a ženská....tolik inspirující...máš mnoho co dát...ale to ty víš 🙂
Helena Bartlová
Krásný večer Adél a děkuji za setkání, které ve mně silně zarezonovalo. Je uvolňující zkrátka jen být a nic nemuset. Řídit se svými pocity, uvědomovat si vděčnost za to, že žiju, a důvěřovat svému tělu, intuici, že mě správně vedou :-). Prožila jsem si krásu ženského kruhu, možnost sdílení a přijetí. Děkuji za Tvůj přístup, za nehodnocení a pouhé bytí v klidu a míru.
Kačka B.
Než jsem šla na první hodinu, měla jsem trochu obavy, co mě přesně čeká. Ale díky tvému přátelskému přístupu se mi povedlo napojit na skupinu. Líbí se mi tvůj jemný, nenásilný přístup, necítila jsem se nikam tlačená, ale naopak svobodu postupovat podle svého tempa. Skupinu jsem vnímala jako bezpečný prostor, což je pro mě hodně důležité. Mohla jsem se proto uvolnit. Obzvlášť se mi líbily Osho meditace a hara meditace. Ještě jednou moc děkuju :).
Petra H. M.
Sezení s tebou mi dodalo klid a zároveň odhodlání být ženou, přijmout to, naučit se brát své tělo takové, jak je, přijmout sama sebe se vším, co mám i nemám 🙂 nesoudit, nehodnotit, prostě být a užívat si to....Já a mé tělo začínáme více komunikovat! Děkuji ti moc za poslané odkazy, až dnes se na ně půjdu podívat, ale už se moc těším 🙂
Lucie P.asistentka ve státní správě